Karrier

Aktuális állásajánlataink

Az Alapjárat szerkesztő-újságírót keres

Új kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • Cikkek ellenőrzése szakmai és nyelvhelyességi szempontból
  • Az ellenőrzött cikkek szöveges- és képi anyagának a weboldalra és/vagy közösségi oldalakra történő felvitele, publikálása
  • Az ellenőrzött fotók, videók közösségi oldalakon történő publikálása
  • A weboldalon történő cikkek megosztása a közösségi oldalakon
  • Kapcsolattartás a főszerkesztővel és a főszerkesztő-helyettessel

A számunkra ideális pályázó LEGALÁBB az alábbi tulajdonságokkal és képzettséggel rendelkezik:

  • Jó íráskészség, lehetőleg publikációkkal alátámasztva
  • Kiváló helyesírási készség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Drupal vagy egyéb keretrendszer ismerete és használata
  • Alapszintű HTML ismeret
  • Képszerkesztő programok középszintű ismerete és használata
  • Közösségi média oldalak ismerete (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kreatív gondolkodásmód, csapatjátékos felfogás
  • Érdeklődés az autók és más gépjárművek, illetve a közlekedés egyéb témái iránt
  • Témaérzékenység, az Alapjárat.hu szempontjából releváns tartalmak rendszeres fogyasztása és az események követése, illetve önálló ötletekké formálása

Ami előnyt jelenthet a pozíció betöltéséhez:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • További nyelvek ismerete

Amit biztosítani tudunk új kollégánknak:

  • Főállású munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiváló csapat, jó hangulat
  • Kiszámítható munkaidő, 8 órás munkaidőben dolgozunk

Munkavégzés helye:

  • XI. kerület
  • Heti 1 nap home office lehetőség

Ha alkalmasnak érzed magad a feladatra, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat nettó bérigény megjelöléssel az info@alapjarat.hu e-mail címre.

Tárgy mezőbe kérjük feltüntetni: „Alapjárat-szerkesztő-újságíró”