2026. június 28. | 17:34

Meglepték a tulajt azzal, hogy új életet leheltek a 10 éve egyhelyben álló Mustangjába.

Mindig érdekes megnézni, hogy milyen kincsek lapulnak egyes emberek telkén, tanyáján, istállójában stb. Sokszor nagy értékű, ritka autókat felejtenek ilyen helyeken, ám ezek az autók nem ezt a bánásmódot érdelmik.

Van több YouTube-csatorna is, amelyek azzal foglalkoznak, hogy ilyen járműveket kutatnak fel, és próbálnak újra életre kelteni. Ez pedig általában egy alapos mosással, belső takarítással indul, hogy fel lehessen mérni, milyen állapotban van az adott autó.

Így tettek most a WD Detailing szakemberei is, akik egy 2001-es Bullitt Mustangot vettek kezelésbe. Egy pajtában talált rá egy pajták bontásával és építésével foglalkozó vállakozó. Az autó egy ügyfelének a tulajdonában volt, meglepetésnek szánta az autó életre keltését.

A műhelyben nekiláttak a külső és belső tisztításnak, elmondásuk szerint sosem találkoztak még ilyen büdös belterű autóval. A Mustang 10 éve állt egyhelyben a pajtában, pedig az SVT motoros gép ennél többet érdemel. Végül megmutatták a tulajnak az elkészült autót, a hatás pedig nem maradt el. A tulajnak elállt a szava, egyből burnoutolt is egyet az autóval, annyire boldog volt.

WD Detailing

Ford