Felmerül a kérdés, hogy minek vállal gyereket az ilyen felelőtlen szülő?
Sok meghökkentő videót láttunk már a BpiAutósok YouTube-csatornáján, elég csak a járdaszigeten a gyalogosok közé hajtó autósra vagy az autópályán egymást nevelő suzukis és kamionos esetére gondolni.
Ezen a felvételen az látható, ahogyan egy autós hajt a XI. kerületben a Karinthy-Bercsényi sarka felé. A kereszteződésnél gyalogosátkelő van, jelzőlámpával.
Az autót vezető hölgy zöld jelzésen haladt volna át, amikor jobbról egy rollerező kisgyermek tűnt fel. Nem sokon múlt, hogy az autó elé hajtson, de a sofőr vészfékezésének és a kislány lábfékezésének köszönhetően nem történt gázolás.
A zebra bal oldalán egy járókelő férfi reakcióján látszik igazán, hogy milyen rémisztő helyzet alakult ki. Az autós elmondása alapján a kislány édesapja méterekkel lemaradva követte az eseményeket.
Az erről készült felvételt itt lehet megnézni:
Bpi Autósok