Gyerekülések 40-125 cm-ig vagy 7 éves korig
Ennek a listának két szereplője van és egyik sem kapott igazán jó értékelést az eddigiekhez képest. Érdekes, hogy egyik sem rendelkezik ISOFIX rögzítőkkel, bár áruk elég borsos.
Az eggyel jobb értékelést elérő ülés 780 euró, átszámítva majdnem 300 ezer forint. Olyan helyeken viszonyt előnyt jelenthet, mint a lakóautók, kisteherautók vagy régebbi típusok, amik még amúgy sem rendelkeznek ISOFIX pontokkal.
Az ülés nagyon komplex és összetett, sok helyet foglal az autóban és a hevedereit beállítani elég időigényes. Ezért cserébe nagyjából 15 éves korig bezárólag használható és nagyon biztonságos ütközésvédelem során.
Ennek a táblázatnak a másik szereplője az Avionaut Sky 2.0. Nem is kifejezetten olcsó és bár biztonságos, csak menetiránnyal szemben rögzíthető. Az autóban elég sok helyet elfoglal, cserébe nem olyan nehéz állítani a hevedereit és a szivacsait. A párnázása jó, az üléspozíció, a kilátás és a térkínálata viszont nem az igazi a többi indulóhoz képest.
