• NIO 333 Formula E Team
  • Nissan e.dams
  • ROKiT Venturi Racing
  • TAG Heuer Porsche Formula E Team

A regisztrációs procedura befejezését követően a hivatalos listát 2020. november 13-án teszik közzé a Formula E honlapján. Jövőre tehát, ha minden a várakozások szerint alakul, akkor 24 pilótával indulnak majd a futamok.

A koronavírussal kapcsolatos korlátozások miatt kissé kurtán, furcsán befejezett 2020-as éveadot a DS TECHEETAH pilótája, António Félix Da Costa nyerte elképesztő fölénnyel. A portugál versenyző 158 bajnoki pontot gyűjtött, a dobogó további fokaiért nagy harc dúlt. A Mercedes színeiben a belga Stoffel Vandoorne kaparintotta meg végül az ezüstérmet, míg a kétszeres bajnok francia Jean-Éric Vergne a dobogó alsó fokára állhatott fel összetettben. A konstruktőrök pontvadászatát a DS TECHEETAH nyerte 244 egységgel, mögötte a Nissan e.dams (167 pont) és a Mercedes-Benz EQ Formula E Team (147 pont) végzett.

A jövő évi versenynaptár már napvilágot látott, 14 versenyt rendeznek 12 városban, már amennyire a korlátozó intézkedések nem harapóznak el. Az első futamot január közepén rendezik Chilében, a záró versenyt pedig az Egyesült Királyságban, Londonban tartják meg a nyár közepén.