10 millió forint becsértékű Camaro bukkant fel a NAV árverési listáján

Kiss Márton újságíró
Közzétéve:
2021-01-29, 08:44

A 2010-ben gyártott, 435 lóerős sportautónak vannak szépséghibái.

Gyorsított eljárásban árverez el használt autókat a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV). A kocsik többsége német importból származik. A kikiáltási ár 50 ezer forinttól több millió forintig terjed, de a becsérték akár harmadért is bezsákolhatók az árverésre kínált járművek. A NAV elektronikus árverési listájára nemrég egy Chevrolet Camaro Coupe GMX521 is felkerült, melynek 10 millió forint a becsértéke.

Chevrolet Camaro oldalról

A NAV közlése szerint február 1-jén, 12 órától, Szentesen, a Vásárhelyi út 102. szám alatt több tucat használt autóra lehet licitálni. A járművek kikiáltási ára 50 ezer forinttól több millió forintig terjed, de a helyszínen akár már a becsérték 35 százalékáért is elvihetők. A többségük Németországból érkezett, de kalapács alá kerül néhány honosított autó is.

Chevrolet Camaro hátulról

A helyszíni árverésen el nem kelt járműveket február 3. után gyorsított, 24 órás elektronikus árverésen újra eladásra hirdeti az adóhivatal. A NAV elektronikus árverési listáján nemrég egy Chevrolet Camaro Coupe GMX521 is felbukkant, mely 10 millió forintra lett becsülve, esetében a licit 5 millió forintról indul. A leírás szerint a 2010-ben gyártott, 435 lóerős magyar honosságú sportkocsi műszaki érvényessége tavaly júliusban járt le. A fóliázás, valamint a hátsó lökhárító jobb oldala is sérült, a vezetőülés pedig enyhén kopott.

Chevrolet Camaro utastere

Chevrolet Camaro motorterében elhelyezett erőforrás

A Camaro első generációs példányai 1966 szeptemberében kerültek forgalomba, ez a modell volt a General Motors válasza a Ford Mustangra. Utóbbiról most megnézhettek egy minden igényt kielégítő videót az Alapjárat közreműködésével.

A háromszoros olimpiai bajnok Kiss Gergely is megmutatta nekünk a Mustangját:

A Camaro mellett többek között egy 3 millió forint becsértékű IVECO kamionra is lehet majd licitálni február 5-től, ha szeretnéd végigböngészni a teljes listát, akkor kattints erre a linkre.

Kapcsolódó írások

Üzemanyagot töltenek egy autóba
2020. március 23.
Matekoztak egyet a NAV-osok, erre jutottak.
BMW 3
2020. február 28.
Következzen néhány mai autó, amely megkapta a '80-as évekbeli legendás elődjének az orrészét. Zseniális!

További hírek