A következő három évben legalább négymillió tonna ömlesztett árut kell vasúton Szegedre szállítani, ahol a világ második legnagyobb elektromosautó-gyártója építi fel első európai üzemét.
Ahányan örültek neki, legalább annyian fejezték ki aggodalmukat a BYD Szegedre településével kapcsolatban, mert attól tartottak, hogy a kínai cég környezetszennyező gyártási maradékai végérvényesen nálunk maradnak majd. Most kiderült, hogy korántsem lesz ez így.
A kínai márka már képviseltette magát hazánkban buszgyárával, most viszont egy gigaberuházás keretein belül reformálná meg a jövő európai e-autó piacát.