A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a lezárt 2024-es év eredményei alapján úgy döntött, hogy bruttó 800 000 forintos eredményrészesedési kifizetést biztosít a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár aktív dolgozói számára. Ezt az egyszeri összeget a márciusi bérrel együtt, április elején fizetik ki.
Újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár, októberben legördült a gyártósorról a kétmilliomodik jármű. A jubileumi modell egy tisztán elektromos hajtású, ötüléses EQB.