Mindenki számára visszaállt a piaci üzemanyagár Magyarországon, miután a kormány kivezette a hatósági ársapkát, ezzel miénk lett az egyik legdrágább üzemanyag a régióban.
A kerület polgármestere jelentette be, hogy ugyan kedvezményes üzemanyagvásárt nem tudnak tartani, de a közlekedésbiztonságot megpróbálják fenntartani.