Egyre több az autó az utakon és egyre több probléma miatt egyre feszültebbek az emberek. Mondanom sem kell, hogy ez egy rettenetes morál felé vezeti a közlekedést itthon, ez ellen próbál tenni a Suzuki egy kampány keretein belül.
A világbajnoki cím emlékezetes körülmények között, a Brazil Nagydíj utolsó körében dőlt el Lewis Hamilton javára. Vajon másképp alakult volna a végeredmény, ha akkor is jár a bónuszpont?