Nagy slamasztikában van ma az, aki Oroszországban az autóiparban dolgozik, de az sincs jó helyzetben, aki viszonylag modern autót használna. A nyugati márkák a gyáraikat hátrahagyva léptek le a háború miatt, a megmaradt orosz gyártók pedig évtizedes technikákat készülnek visszahozni, ráadásul mindezt viszonylag drágán. Cikkünkben Oroszország kínkeserves autipari helyzetét mutatjuk be.