A kényelem, a rengeteg extra és a kreatív megoldások mind meg tudtak fogni. Eleinte elfedték a problémákat, amik később annyira zavaróak lettek, hogy már azok fedték el a jó dolgokat. Amennyire jó szájízzel álltam hozzá eleinte a Qashqaihoz, annyira rossz lett a teszthét végére.