A visegrádi önkormányzat a lakosok panaszaira hivatkozva kitiltotta a motorosokat a Panoráma útról. Erről egy posztot is közzé tettek, amely szerint a hangos autósok és motorosok okozták a kellemetlenséget. De akkor miért csak az előbbieket tiltották ki? Egyáltalán, mi értelme volt ennek az egésznek?
A Fővárosi Ítélőtábla legújabb határozata alapján a Debreceni Törvényszéknek környezetvédelmi szempontok alapján mérlegelnie kell a gyár építésének leállításáról.
Minden gyártónak kihívás lehet, hogy az új szigorított normákat neki kell teljesítenie először, de a Nio két autója probléma nélkül hozta az 5 csillagot.